Webform Purge (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
