Webform Purge (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Active
it: Attivo

en: Inactive
it: Inattivo

en: Configuration
it: Configurazione

en: Submissions
it: Inserimenti

en: About
it: Informazioni

en: Troubleshooting
it: Risoluzione problemi
