Webform Purge (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Active
ja: アクティブ

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Submissions
ja: 送信内容

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Troubleshooting
ja: トラブルシューティング

en: View webform submissions
ja: ウェブフォームの送信内容を表示
