Webform Purge (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: FAQ
lv: BUJ

en: Active
lv: Aktīvs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Webform
lv: Webforma

en: About
lv: Par
