Webform Purge (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Active
mr: सक्रिय

en: Configuration
mr: संरूपण
