Webform Purge (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
