Webform Purge (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Active
pt: Ativo

en: Configuration
pt: Configuração

en: About
pt: Sobre
