Webform Purge (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Active
sl: Aktiven

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
