Webform Purge (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Submit
sq: Dërgo

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
