Webform Purge (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
