Webform Purge (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Troubleshooting
ug: كاشىلا
