Webform Purge (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Active
uk: Активно

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Webform
uk: Вебформа

en: About
uk: Про модуль

en: Troubleshooting
uk: Вирішення проблем
