Webform Purge (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད
