Webform Purge (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Active
cy: Gweithredol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Submissions
cy: Cyflwyniadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe
