Webform Purge (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Configuration
gl: Configuración

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: Troubleshooting
gl: Solución de problemas
