Webform Purge (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Submissions
he: טפסי webform שנשלחו

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
