Webform Purge (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Active
hr: Aktivno

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis
