Webform Purge (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani
