Webform Purge (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Active
sk: Aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
