Webform Purge (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Submit
vi: Gửi đi

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Active
vi: Hoạt động

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Submissions
vi: Các đệ trình

en: About
vi: Giới thiệu
