Webform Purge (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Active
bg: Активен

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
