Webform Purge (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Submissions
fi: Lomakkeen vastaukset

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Troubleshooting
fi: Ongelmanratkaisu
