Webform Purge (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Active
hi: सक्रिय

en: Inactive
hi: निष्क्रिय

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Submissions
hi: प्रस्तुतियाँ

en: About
hi: के बारे में
