Webform Purge (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Active
id: Aktif

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Submissions
id: Masukan

en: About
id: Tentang
