Webform Purge (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Configuration
mn: Тохиргоо
