Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Subject
ar: الموضوع

en: Save
ar: حفظ

en: Tracker
ar: المتتبع

en: Finish
ar: إنهاء
