Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Next
da: Næste

en: Subject
da: Emne

en: Save
da: Gem

en: Tracker
da: Følg

en: Webform
da: Webformular

en: Feedback
da: Tilbagemelding

en: Finish
da: Afslut
