Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Subject
fr: Objet

en: Save
fr: Enregistrer

en: Tracker
fr: Suivi

en: Finish
fr: Finir
