Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Subject
hu: Tárgy

en: Save
hu: Mentés

en: Tracker
hu: Követő

en: Webform
hu: Űrlap

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Finish
hu: Befejezés

en: recent log entries
hu: legutóbbi naplóbejegyzések
