Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Subject
ja: 件名

en: Save
ja: 保存

en: Tracker
ja: トラッカー

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Feedback
ja: フィードバック

en: Finish
ja: 終了
