Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Subject
lv: Temats

en: Save
lv: Saglabāt

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Webform
lv: Webforma

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Finish
lv: Pabeigt
