Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Save
nl: Opslaan

en: Webform
nl: Formulier

en: Finish
nl: Voltooien
