Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Subject
ru: Тема

en: Save
ru: Сохранить

en: Tracker
ru: Изменения

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Feedback
ru: Обратная связь

en: Finish
ru: Готово

en: recent log entries
ru: недавние записи в системном журнале
