Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Subject
tr: Konu

en: Save
tr: Kaydet

en: Tracker
tr: İzleyici

en: Feedback
tr: Geri bildirim

en: Finish
tr: Bitir
