Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Save
vi: Lưu

en: Feedback
vi: Phản hồi

en: Finish
vi: Hoàn thành
