Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Subject
be: Тэма

en: Save
be: Захаваць

en: Tracker
be: Сачыльнік

en: Webform
be: Анкета

en: Finish
be: Скончана
