Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Tracker
bo: རྗེས་འདེད་ལག་ཆ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས
