Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Subject
ca: Assumpte

en: Save
ca: Desa

en: Tracker
ca: Seguidor

en: Webform
ca: Formulari web

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Finish
ca: Acaba
