Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Subject
cy: Testun

en: Save
cy: Cadw

en: Tracker
cy: Traciwr

en: Webform
cy: Ffurf gwe
