Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Subject
de: Betreff

en: Save
de: Speichern

en: Webform
de: Webformular

en: Feedback
de: Rückmeldung

en: Finish
de: Abschließen

en: recent log entries
de: letzte Protokolleinträge
