Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Subject
es: Asunto

en: Save
es: Guardar

en: Tracker
es: Rastreador

en: Feedback
es: Reacción

en: Finish
es: Terminar
