Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Subject
et: Teema

en: Save
et: Salvesta

en: Tracker
et: Jälgija

en: Webform
et: Veebivorm

en: Finish
et: Valmis
