Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Subject
eu: Gaia

en: Save
eu: Gorde

en: Tracker
eu: Aztarnariak

en: Finish
eu: Amaitu
