Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Subject
fa: موضوع

en: Save
fa: ذخیره

en: Tracker
fa: پیگیری کننده

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Finish
fa: پایان
