Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Subject
fi: Aihe

en: Save
fi: Tallenna

en: Tracker
fi: Seuranta

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Feedback
fi: Palaute

en: Finish
fi: Valmis
