Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Subject
gl: Asunto

en: Save
gl: Gardar

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Webform
gl: Formulario web
