Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Next
he: הבא

en: Subject
he: נושא

en: Save
he: שמירה

en: Tracker
he: מעקב

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Finish
he: סיום
