Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Subject
id: Judul

en: Save
id: Simpan

en: Tracker
id: Pelacak

en: Finish
id: Selesai
