Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್

en: Finish
kn: ಮುಗಿಸು
