Webform Redmine Integration (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Subject
lt: Tema

en: Save
lt: Saugoti

en: Tracker
lt: Seklys

en: Webform
lt: Web forma
